AJTV virtuální plakátovací plocha

Výlep plakátů v Praze

V Praze nabízíme výlep plakátů na placených plakátovacích plochách. Plakátovací plochy jsou efektivním prostředkem městské informační sítě. Slouží zejména pěším pro čerpání informací z kulturně-společenského dění ve městě, kraji nebo i v celé republice

Naše plakátovací plochy mají podobu panelu nebo sloupu a jsou umístěny na frekventovaných místech napříč městskými částmi Prahy. V těsné blízkosti ploch se nacházejí školy, obchodní centra a maloobchodní řetězce, pobočky České pošty a zastávky MHD. Plakátovací plochy jsou vhodné pro vyvěšení více plakátů o formátech papíru A1, A2, možné je však využít i další formáty A3, A0 nebo také CLV. Z každé kampaně poskytujeme zdarma fotodokumentaci.


Výlep plakátů v regionu Praha-západ a Praha-východ

Plakátovací kampaně se realizují v blízkém okruhu kolem Prahy na veřejných (volně dostupných) plakátovacích plochách. V těchto dvou přilehlých regionech Prahy aktuálně pokrýváme 110 obcí. Díky krátké vzdálenosti do hlavního města je okruh Praha-západ/Praha-východ užitečný i pro kulturní akce pořádané v Praze. Vhodné formáty plakátů pro tyto kampaně jsou A3, A2 popř. A1. Po realizaci plakátovací kampaně zasíláme zdarma fotodokumentaci.


Výlep plakátů ve Středočeském kraji

Nabízíme výlep plakátů na veřejných výlepových plochách v rámci celých středních Čech. Naše optimální rozdělení do několika výlepových okruhů nabízí podrobné pokrytí všech okresů Středočeského kraje. V celku se jedná o 530 obcí, městysů a měst, což je přibližně polovina všech obcí ve středních Čechách. vhodnými formáty pro tento typ plakátovacích kampaní jsou A3, A2, popř. A1. Z každé kampaně vždy zasíláme fotodokumentaci.


Celorepublikové plakátovací kampaně

Nabízíme realizaci plakátovacích kampaní na území celé ČR. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajišťujeme výlep plakátů ve všech krajích ČR, jak na placených plakátovacích plochách v krajských a okresních městech, tak i v rámci distribuce plakátů na veřejných plakátovacích plochách v menších městech a obcích.


Distribuce propagačních materiálů do vysokoškolských zařízení

Distribuce plakátů a letáků do vysokoškolských zařízení v Praze a v dalších univerzitních městech ČR.


Tisk plakátů

Zajišťujeme tisk plakátů pro plakátovací kampaně za příznivé ceny.


Dire Straits
Srpen v zemi indiánů
J.A.R.
Warszawa
Forever Amy
Strom splněných přání
Monkey Business
Ezotera 2019