AJTV virtuální plakátovací plocha

Výlep plakátů v Praze

V Praze nabízíme výlep plakátů na placených plakátovacích plochách. Plakátovací plochy jsou efektivním prostředkem městské informační sítě. Slouží zejména pěším pro čerpání informací z kulturně-společenského dění ve městě, kraji nebo i v celé republice

Naše plakátovací plochy mají podobu panelu nebo sloupu a jsou umístěny na frekventovaných místech napříč městskými částmi Prahy. V těsné blízkosti ploch se nacházejí školy, obchodní centra a maloobchodní řetězce, pobočky České pošty a zastávky MHD. Plakátovací plochy jsou vhodné pro vyvěšení více plakátů o formátech papíru A1, A2, možné je však využít i další formáty A3, A0 nebo také CLV. Z každé kampaně poskytujeme zdarma fotodokumentaci.


Výlep plakátů v okruhu kolem Prahy

Plakátovací kampaně se realizují v blízkém okruhu kolem Prahy na veřejných (volně dostupných) plakátovacích plochách. V rámci tohoto okruhu aktuálně pokrýváme 100 obcí. Vhodné formáty plakátů pro tyto kampaně jsou A3, A2 popř. A1. Po realizaci plakátovací kampaně zasíláme zdarma fotodokumentaci.


Výlep plakátů ve Středočeském kraji

Nabízíme výlep plakátů na veřejných výlepových plochách v rámci celých středních Čech. Naše optimální rozdělení do několika výlepových okruhů nabízí podrobné pokrytí všech okresů Středočeského kraje. V celku se jedná o 530 obcí, městysů a měst, což je přibližně polovina všech obcí ve středních Čechách. vhodnými formáty pro tento typ plakátovacích kampaní jsou A3, A2, popř. A1. Z každé kampaně vždy zasíláme fotodokumentaci.


Celorepublikové plakátovací kampaně

Nabízíme realizaci plakátovacích kampaní na území celé ČR. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajišťujeme výlep plakátů ve všech krajích ČR, jak na placených plakátovacích plochách v krajských a okresních městech, tak i v rámci distribuce plakátů na veřejných plakátovacích plochách v menších městech a obcích.


Tisk plakátů

Zajišťujeme tisk plakátů pro plakátovací kampaně za příznivé ceny.


Sen noci Svatojánské
Charles Aznavour
Dhafer Youssef
Monkey Business
Forever Amy
 The Dire Straits Experience
Dimash
Bee Gees Show